Wikipedia:Propozycje do Artykułów na Medal

Skrót: WP:PdAnM, WP:PAnM
Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Propozycje do Artykułów na Medal w Wikipedii
Ta strona służy do przedstawiania wartościowych artykułów jako kandydatur do wyróżnienia medalem. Dyskusja trwa 30 dni zgodnie z zasadami opisanymi w regulaminie poniżej. Jeśli artykuł jest dobry, ale jeszcze nie na poziomie medalowym, rozważ umieszczenie go na stronie kandydatów do przyznania mu miana Dobrego Artykułu (zobacz porównanie wymagań). Jeśli chcesz nominować nowy artykuł, przejdź do rozdziału „Instrukcja obsługi”.
Obecnie na stronie głównej

Jessica Jonesamerykański dramatyczny serial superbohaterski z lat 2015–2019 na podstawie komiksów o postaci o tym samym imieniu wydawnictwa Marvel Comics. Twórczynią serialu była Melissa Rosenberg. Jessica Jones została wyprodukowana przez ABC Studios, Marvel Television oraz Tall Girls Productions i jest częścią franczyzy Filmowego Uniwersum Marvela. Tytułową rolę zagrała Krysten Ritter, a w głównych rolach wystąpili również: Mike Colter, Rachael Taylor, Erin Moriarty oraz David Tennant. Pierwszy sezon serialu, zamówiony w listopadzie 2013 roku, zadebiutował 20 listopada 2015 roku w serwisie Netflix. W Polsce został on udostępniony 6 stycznia 2016 roku, wraz ze startem tej platformy na rynku polskim. Jessica Jones spotkała się z pozytywną reakcją krytyków i została wyróżniona w 2016 roku między innymi podczas ceremonii Peabody Awards, Webby Awards oraz Hugo Awards. Czytaj więcej…

Regulamin
  1. Nominować artykuł może każdy zalogowany użytkownik, edytujący co najmniej od miesiąca i mający na swym koncie minimum 100 nieusuniętych edycji w przestrzeni głównej.
  2. Nominowane artykuły oceniane są przez 30 dni.
  3. Nominowany do wyróżnienia artykuł uzyska wyróżnienie, jeżeli:
    • zostanie rzetelnie sprawdzony i pozytywnie oceniony (wpisem w rubryce Sprawdzone przez) przez minimum trzech zalogowanych wikipedystów (wymagania jak przy zgłaszaniu). Zgłaszający nie może występować jako sprawdzający. Wpisy pacynek o sprawdzeniu są nieważne.
    • zgłoszone w toku dyskusji istotne przeszkody formalne (usterki i braki) w ocenianym artykule – wymogi zostały przedstawione w sekcji „Kryteria oceny” – zostaną usunięte, uznane za bezzasadne lub nienaruszające kryteriów.
  4. Jeśli w podstawowym czasie zgłoszenie nie uzyska wymaganej liczby wpisów potwierdzających sprawdzenie i akceptację przyznania wyróżnienia, przy jednoczesnym braku istotnych i niepoprawionych zastrzeżeń – dyskusja może zostać przedłużona o 30 dni. Przedłużenie dyskusji jest możliwe w odniesieniu do zgłoszeń, w których:
    • podczas dyskusji nie pojawiły się zastrzeżenia do przyznania wyróżnienia artykułowi, ale nominacja została w tym czasie sprawdzona przez minimum jednego uprawnionego edytora,
    • zgłoszono zastrzeżenia w ostatnim momencie trwania dyskusji,
    • sprawdzający zgłosili, że na poprawę zastrzeżeń potrzeba więcej czasu,
    • zgłoszono poważne zastrzeżenia, ale artykuły aktualnie nie są poprawiane z powodu nieaktywności w projekcie zaangażowanych wikipedystów.
    Przedłużenia dokonuje opiekun danego rodzaju wyróżnień (w ramach WP:WZW). W uzasadnionych przypadkach opiekun może przedłużyć dyskusję o okres krótszy niż 30 dni.
  5. Decyzja o tym, że usterki lub braki zostały usunięte, są bezzasadne lub nie naruszają kryteriów oceny podejmowana jest przez sprawdzających, a w przypadku dalszych wątpliwości decyzja należy do opiekuna.
  6. Artykuły niesprawdzone przez wskazaną powyżej minimalną liczbę wikipedystów lub z poważnymi zastrzeżeniami są po terminach ustalonych w pkt. 2 i 4 usuwane z listy kandydatów.
  7. Po zakończeniu dyskusji informacja o wyniku jest umieszczana na stronie dyskusji artykułu, strona nominacji jest archiwizowana, a na stronie artykułu umieszcza się odpowiedni symbol wyróżnienia.
  8. Od biorących udział w dyskusji wymaga się rzetelnego przeanalizowania całego artykułu.
  9. Od osób wskazujących braki i zastrzeżenia wymaga się dokładnego merytorycznego uzasadnienia swojej oceny. W przypadku zastrzeżeń technicznych (pozamerytorycznych) należy powołać się na obowiązujące zasady lub zalecenia Wikipedii.
  10. Każdy artykuł można poddać ponownej ocenie, gdy zgłoszone zastrzeżenia zostaną naprawione.
  11. Zabrania się wypowiedzi niemających związku z treścią merytoryczną bądź aspektami technicznymi artykułu, szczególnie noszących znamiona ataków osobistych i nacisków na sprawdzających. Wypowiedzi te powinny być skreślane.
Kryteria oceny
Wymagania do uznania artykułu za medalowy
  1. Treść artykułu powinna zawierać wyczerpujący opis wszystkich zagadnień związanych z tematem. Użyte ilustracje powinny wyczerpująco ilustrować temat. Powinien być wykorzystany wyczerpujący przegląd źródeł właściwych dla tematu.
  2. Zasady – artykuł powinien być zgodny z zasadami Wikipedii (przede wszystkim z zasadami neutralnego punktu widzenia, weryfikowalności i praw autorskich).
  3. Forma – artykuł powinien być napisany bez błędów językowych (ortograficznych, gramatycznych czy stylistycznych) oraz sformatowany według zaleceń formatowania artykułów.
Instrukcja obsługi
Pierwsze zgłoszenie do przyznania wyróżnienia
  • Za pomocą poniższego formularza utwórz podstronę dyskusji nad wyróżnieniem. Nazwę artykułu wpisz po ukośniku.

  • Na tej stronie – na górze sekcji „Propozycje” – wstaw link do nowo utworzonej strony dyskusji w formacie {{/Nazwa}}.
  • W artykule, który chcesz poddać pod dyskusję, wstaw szablon {{Propozycja wyróżnienia|AnM}}.
  • Poinformuj głównych autorów artykułu i odpowiednie wikiprojekty o trwającej dyskusji.
Każde kolejne zgłoszenie do przyznania wyróżnienia
  • Utwórz podstronę dyskusji z użyciem powyższego formularza według schematu {{Wikipedia:Propozycje do Artykułów na Medal/Nazwa/2}}. Analogicznie tworzy się podstronę dyskusji, gdy artykuł jest zgłaszany po raz trzeci i następny.
  • W uzasadnieniu zgłoszenia podaj link do poprzedniej dyskusji oraz wyjaśnij, jakie zmiany zaszły w artykule od ostatniej oceny.
  • Do artykułu wstaw szablon: {{Propozycja wyróżnienia|AnM|Numer}}.
Zgłoszenie z użyciem gadżetu
Alternatywnym sposobem zgłoszenia jest skorzystanie z gadżetu, dostępnego w preferencjach. Kiedy zostanie włączony, na pasku bocznym w artykule dostępny będzie przycisk Zgłoś do wyróżnienia. Po jego naciśnięciu wystarczy wypełnić pola w formularzu, który się wyświetli, aby dokonać nominacji.

Propozycje[edytuj | edytuj kod]

N. Biren Singh[edytuj | edytuj kod]

Uzasadnienie

Kompletny, dokładnie uźródłowiony artykuł poświęcony urzędującemu premierowi stanowemu Manipuru. Opisuje dokładnie jego karierę, aktywność polityczną i rządy. W stosunku do DA uzupełniony i zaktualizowany, tak by odzwierciedlał obecną delikatną sytuację polityczną. Myślę, że w obecnym kształcie spełnia wymagania stawiane AnM, Bacus15 • dyskusja 11:47, 4 maj 2024 (CEST)[odpowiedz]

Uwagi merytoryczne
  1. Dopytam: czy hasło nie powinno być pod Nongthombam Biren Singh? Jeśli nie, to z czego wynika taki zapis? Np. w WD jest pod pełnym nazwiskiem. Ented (dyskusja) 22:57, 7 maj 2024 (CEST)[odpowiedz]
    • @Ented Obecny zapis jest najpowszechniejszy. Występuje niemal wyłącznie w mediach, trudno powiedzieć czy dlatego, że dla reszty kraju wymowa nazwisk w Meitei jest skomplikowana czy raczej dlatego, że zważywszy na złożoność tradycyjnych praktyk nazewniczych ludu do którego Biren Singh należy jest zwyczajnie najwygodniejszą poprawną formą. Jednocześnie, warto zwrócić uwagę na to co na ten temat powiedziano w artykule Towards the understanding of surnames and naming patterns in Meitei society , który odnaleźć można tutaj https://www.iosrjournals.org/iosr-jhss/papers/Vol.%2022%20Issue11/Version-1/F2211013543.pdf

The identities of Meiteis are shown by the very surname itself. On the other hand, if surnames are dropped than it losses the ethnic identities such as Amarjit Singh, Dheeraj Singh, Jackson Singh , Suresh Singh or Borish Singh. Meiteis being a stock of the Tibeto-Burman family, they resembles more to Southeast Asian people. Thus, the title Singh added to ethnonym creates confusion to the mainlanders and foreigners, as it is similar with the Surname of Sikh men of Punjab or other Indo-aryan groups. On the other hand, some people tried to use the initial letter of name followed by surname or the ethnonym Meitei/meetei such as N. Meetei or N. Naorem, which is again difficult to understand what the initial letter stands for. In the present scenario, the trend changes to the pattern of Name + surname or Name + Title. But, one of all the commonest patterns which are explicit in showing the identity of personal name or the ethnic group in a Meitei society is Surname + Name + (Title). , Bacus15 • dyskusja 16:40, 9 maj 2024 (CEST)[odpowiedz]

Uwagi do stylu (język, struktura)
Uwagi do uźródłowienia
Uwagi dot. neutralności
Uwagi dot. problemów technicznych
Sprawdzone przez
  1. Filet 123 --> (filet czeka na usmażenie) 22:24, 4 maj 2024 (CEST)[odpowiedz]
  2. Witold1977 (dyskusja) 00:06, 7 maj 2024 (CEST)[odpowiedz]
  3. Ented (dyskusja) 22:57, 7 maj 2024 (CEST)[odpowiedz]
  4. Mpn (dyskusja) 07:15, 11 maj 2024 (CEST)[odpowiedz]

Liahona[edytuj | edytuj kod]

Uzasadnienie

Kompletny, dokładnie uźródłowiony artykuł o jednym z najciekawszych artefaktów opisanych w Księdze Mormona. Zawiera wszystkie istotne informacje, włącznie z opisem jego roli w mormońskiej teologii i kulturze. Uzyskał DA w 2021, od tego czasu sukcesywnie był rozbudowywany i doźródławiany. Myślę, że w obecnej formie spełnia wszystkie wymagania stawiane AnM, Bacus15 • dyskusja 14:13, 17 kwi 2024 (CEST)[odpowiedz]

Uwagi merytoryczne
  1. Book of Mormon Match 3 nie jest ency grą. Użycie konkretnej ikony to też nie jest nic wielkiego. Sidevar (dyskusja) 16:07, 17 kwi 2024 (CEST)[odpowiedz]
  • @Sidevar Zawsze można odlinkować, nie znam się na grach. Może nie jest to nic wielkiego, ale przecież pokazuje trwałą obecność Liahony w kulturze świętych w dniach ostatnich, wpisuje się też w jej współczesne iteracje. Bo w końcu tak można chyba nazwać obecność tak w grze, jak i w nazwie kościelnej sieci wifi. Poza tym, chcemy czy nie, wzmianka o owej grze znalazła się w poważnym artykule o inspirowanych Księgą Mormona grach komputerowych i jako taka moim zdaniem zasługuje na uwzględnienie, Bacus15 • dyskusja 17:46, 17 kwi 2024 (CEST)[odpowiedz]
Uwagi do stylu (język, struktura)
  1. Styl do poprawy. Wymowa tej nazwy wzbudzała pewne zainteresowanie mormońskich badaczy. - jakiej nazwy? "wzbudzała pewne zainteresowanie" - skoro mormońscy badacze poświęcają temu uwagę, to należy to wyrazić w bardziej precyzyjny sposób np. Wymowa nazwy przyrządu jest przedmiotem badań Mormonów. W tym kontekście jak się ma do tego zdanie: Ściśle na gruncie mormońskiej teologii nie próbuje się dociekać pierwotnej wymowy tegoż słowa, podobnie jak nie prowadzi się takowych rozważań wobec słów i nazw nefickich jako takich?
  2. Została ono zresztą ujęta
  3. Do ustalenia wymowy używanej przez Smitha wykorzystuje się między innymi wydanie Księgi Mormona w alfabecie deseret z 1869 - trzeba podlinkować Alfabet deseret ponieważ z tekstu nie wynika co to jest.
  4. Istnieją wszelako relacje i w kolejnym zdaniu który wszak przedstawić się miał Smithowi w wizji - to nie jest język Wiki
  5. Komentatorzy zauważali, że misterność, z jaką została wykonana, budzić miała podziw jeszcze przeszło 500 lat po swym odnalezieniu. - czyli 600, czy 700 lat po już nie budziła podziwu? Offeliaa (dyskusja) 02:47, 16 maj 2024 (CEST)[odpowiedz]
Uwagi do uźródłowienia
Uwagi dot. neutralności
Uwagi dot. problemów technicznych
Sprawdzone przez
  1. Filet 123 --> (filet czeka na usmażenie) 17:49, 19 kwi 2024 (CEST)[odpowiedz]
  2. Witold1977 (dyskusja) 21:07, 21 kwi 2024 (CEST)[odpowiedz]
  3. Mpn (dyskusja) 15:29, 24 kwi 2024 (CEST)[odpowiedz]
  4. Zsuetam (dyskusja) 12:50, 2 maj 2024 (CEST)[odpowiedz]

Dyskusje przedłużone[edytuj | edytuj kod]

Informacje o dyskusji

Tutaj znajdują się zgłoszenia, w których:

  1. podczas dyskusji nie pojawiły się zastrzeżenia do przyznania wyróżnienia artykułowi, nominacja została w tym czasie sprawdzona przez minimum jednego uprawnionego edytora, ale nie uzyskała wymaganej liczby wpisów potwierdzających sprawdzenie i akceptację przyznania wyróżnienia,
  2. zgłoszono zastrzeżenia w ostatnim momencie trwania dyskusji,
  3. sprawdzający zgłosili, że na poprawę zastrzeżeń potrzeba więcej czasu,
  4. zgłoszono poważne zastrzeżenia, ale artykuł aktualnie nie jest poprawiany z powodu nieaktywności w projekcie zaangażowanych wikipedystów.
Dyskusja może zostać przedłużona o 30 dni. Przedłużenia dokonuje opiekun. W uzasadnionych przypadkach opiekun może przedłużyć dyskusję o okres krótszy niż 30 dni.

Syreny i Odyseusz (obraz Williama Etty’ego)[edytuj | edytuj kod]

Uzasadnienie

Na enwiki jest medal, jest to tłumaczenie tego hasła. Wydaję mi się, że dostępne źródła wyczerpują to co można o tym obrazie napisać. Hasło już ma status Dobrego Artykułu. Jeżeli są uwagi to bardzo proszę o pinga. SkrzydlatyMuflon Pisz tutaj 11:40, 3 kwi 2024 (CEST)[odpowiedz]

Uwagi merytoryczne
  1. W sekcji "Kompozycja i odbiór" opisany jest odbiór w zasadzie jednej osoby, tj. Daniela Granta. Czy obraz ten nie wzbudził poza tym jakiegoś zainteresowania? -- Teukros (dyskusja) 15:11, 9 kwi 2024 (CEST)[odpowiedz]
Uwagi do stylu (język, struktura)
Uwagi do uźródłowienia
Uwagi dot. neutralności
Uwagi dot. problemów technicznych
Sprawdzone przez
  1. Kobrabones (dyskusja) 20:13, 29 kwi 2024 (CEST)[odpowiedz]

96. ceremonia wręczenia Oscarów[edytuj | edytuj kod]

Uzasadnienie

Nominuję przeredagowany przeze mnie artykuł o ostatniej gali oscarowej. W mojej ocenie wyczerpuje on temat samych nagród, jak i gali ich wręczenia. Jest dokładnie uźródłowiony (z archiwami w przypisach) i ilustrowany zdjęciami laureatów. King10 (dyskusja) 21:25, 30 mar 2024 (CET)[odpowiedz]

Uwagi merytoryczne
  1. Myślę, że na DA by spokojnie wystarczyło, ale tak to wypada jeszcze rozbudować. Na en.wiki art. jest dłuższy, wspomnieli np. o tych "diversity rules". Mithoron (pedo mellon) 15:47, 4 kwi 2024 (CEST)[odpowiedz]
    Diversity rules są wspomniane na początku sekcji "Organizacja". Nie cytowałem wprost tych zasad a-e, bo moim zdaniem nic z nich wprost nie wynika, zamiast tego napisałem po prostu, że "Dotyczą one postaci przedstawionych w filmie i pracujących nad nim twórców". Poza tym jedyne rzeczy z angielskiej wiki, których tu nie ma, to kilka – w mojej ocenie – nieszczególnie istotnych, nie przełomowych i nie wartych wspominania ciekawostek, typu: "The acting nominees included portrayals from three openly LGBTQ+ actors", "Willie D. Burton, who received his eighth nomination as a below-the-line crew member", box office nominowanych filmów (nic nie jest wspomniane o wpływie gali na ich późniejsze wyniki finansowe). King10 (dyskusja) 18:48, 4 kwi 2024 (CEST)[odpowiedz]
Uwagi do stylu (język, struktura)
Uwagi do uźródłowienia
Uwagi dot. neutralności
Uwagi dot. problemów technicznych
Sprawdzone przez
  1. Ironupiwada (dyskusja) 12:07, 3 kwi 2024 (CEST) Po poprawkach.[odpowiedz]
  2. Filet 123 --> (filet czeka na usmażenie) 17:26, 9 maj 2024 (CEST)[odpowiedz]

Weryfikacja wyróżnienia[edytuj | edytuj kod]

Regulamin weryfikacji wyróżnienia
  1. Od zgłaszającego do weryfikacji wyróżnienia wymaga się podania argumentów, z powodu których zgłosił propozycję.
  2. Zgłoszony artykuł traci wyróżnienie, gdy w momencie zakończenia dyskusji nie spełnia standardów wyróżnienia i w okresie przeznaczonym na dyskusję nie zostanie poprawiony.
  3. W przypadku odebrania wyróżnienia usuwany jest jego symbol z artykułu.
  4. Pozostałe ustalenia regulaminu przyznawania wyróżnień stosuje się odpowiednio do ich weryfikacji.
Instrukcja techniczna
Pierwsze zgłoszenie do weryfikacji wyróżnienia
  • Za pomocą poniższego formularza utwórz podstronę dyskusji nad weryfikacją wyróżnienia. W wygenerowanej poniżej linijce w miejsce „Nazwa” wpisz tytuł artykułu, który chcesz zgłosić do weryfikacji.

  • Na nowo utworzonej podstronie oceny uzasadnij, dlaczego uważasz, że artykuł nie zasługuje na wyróżnienie.
  • Na tej stronie – na górze sekcji „Weryfikacja wyróżnienia” – wstaw link do nowo utworzonej strony dyskusji w formacie {{/Nazwa/weryfikacja}}.
  • W artykule, który chcesz poddać pod dyskusję, wstaw szablon {{Weryfikacja wyróżnienia|AnM}}.
  • Poinformuj głównych autorów artykułu i odpowiednie wikiprojekty o trwającej dyskusji.
Każde kolejne zgłoszenie do weryfikacji wyróżnienia
  • Utwórz podstronę dyskusji z użyciem powyższego formularza według schematu {{Wikipedia:Propozycje do Artykułów na Medal/Nazwa/weryfikacja/2}}. Analogicznie tworzy się podstronę dyskusji nad weryfikacją, gdy artykuł jest zgłaszany po raz trzeci i następny.
  • Do artykułu wstaw szablon: {{Weryfikacja wyróżnienia|AnM|Numer}}.


Olfaktometria[edytuj | edytuj kod]

Uzasadnienie

Większość akapitów bez przypisów, więc brak spełnienia standardu dziś obowiązującego w chociażby czywieszu... Artykuł reprezentuje standard wyróżniania sprzed około czternastu lat... Cyku_new (dyskusja) 22:38, 11 maj 2024 (CEST)[odpowiedz]

Dostrzeżone braki i błędy merytoryczne
Dostrzeżone braki stylu (język, struktura)
Dostrzeżone braki uźródłowienia
Dostrzeżone braki w neutralności
Dostrzeżone błędy techniczne
Poprawiono
Sprawdzone przez
Uwagi

Ten wspaniały, medalowy artykuł został napisany przez panią Joannę Kośmider, pioniera i eksperta w tej tematyce w Polsce. Pewne braki w przypisach IMHO nie dyskwalifikują tego hasła jako hasła medalowego. Pomponick (dyskusja) 23:00, 15 maj 2024 (CEST)[odpowiedz]

Enigma[edytuj | edytuj kod]

Uzasadnienie

Większość akapitów bez przypisów, więc brak spełnienia standardu dziś obowiązującego w chociażby czywieszu... Artykuł reprezentuje standard wyróżniania sprzed około szesnastu lat... Cyku_new (dyskusja) 22:37, 11 maj 2024 (CEST)[odpowiedz]

Dostrzeżone braki i błędy merytoryczne
Dostrzeżone braki stylu (język, struktura)
Dostrzeżone braki uźródłowienia
Dostrzeżone braki w neutralności
Dostrzeżone błędy techniczne
Poprawiono
Sprawdzone przez

Behemoth[edytuj | edytuj kod]

Uzasadnienie

Większość akapitów bez przypisów, więc brak spełnienia standardu dziś obowiązującego w chociażby czywieszu... Artykuł reprezentuje standard wyróżniania sprzed szesnastu lat... Cyku_new (dyskusja) 22:33, 11 maj 2024 (CEST)[odpowiedz]

Dostrzeżone braki i błędy merytoryczne
Dostrzeżone braki stylu (język, struktura)
Dostrzeżone braki uźródłowienia
Dostrzeżone braki w neutralności
Dostrzeżone błędy techniczne
Poprawiono
Sprawdzone przez

Brydż sportowy[edytuj | edytuj kod]

Uzasadnienie

Zbyt dużo akapitów bez przypisów, więc brak spełnienia standardu dziś obowiązującego w chociażby czywieszu... Cyku_new (dyskusja) 22:30, 11 maj 2024 (CEST)[odpowiedz]

Dostrzeżone braki i błędy merytoryczne
Dostrzeżone braki stylu (język, struktura)
Dostrzeżone braki uźródłowienia
Dostrzeżone braki w neutralności
Dostrzeżone błędy techniczne
Poprawiono
Sprawdzone przez

Tęcza[edytuj | edytuj kod]

Uzasadnienie

Część akapitów bez przypisów, więc brak spełnienia standardu dziś obowiązującego w chociażby czywieszu... Cyku_new (dyskusja) 22:25, 11 maj 2024 (CEST)[odpowiedz]

Dostrzeżone braki i błędy merytoryczne
Dostrzeżone braki stylu (język, struktura)
Dostrzeżone braki uźródłowienia
Dostrzeżone braki w neutralności
Dostrzeżone błędy techniczne
Poprawiono
Sprawdzone przez

Nasz Dom Izrael[edytuj | edytuj kod]

Uzasadnienie

Część akapitów bez przypisów, więc brak spełnienia standardu dziś obowiązującego w chociażby czywieszu... Dodatkowo brak sensownej aktualizacji Cyku_new (dyskusja) 22:21, 11 maj 2024 (CEST)[odpowiedz]

Dostrzeżone braki i błędy merytoryczne
Dostrzeżone braki stylu (język, struktura)
Dostrzeżone braki uźródłowienia
Dostrzeżone braki w neutralności
Dostrzeżone błędy techniczne
Poprawiono
Sprawdzone przez

Ubikacje w Japonii[edytuj | edytuj kod]

Uzasadnienie

Część akapitów bez przypisów, więc brak spełnienia standardu dziś obowiązującego w chociażby czywieszu... Cyku_new (dyskusja) 22:18, 11 maj 2024 (CEST)[odpowiedz]

Dostrzeżone braki i błędy merytoryczne
Dostrzeżone braki stylu (język, struktura)
Dostrzeżone braki uźródłowienia
Dostrzeżone braki w neutralności
Dostrzeżone błędy techniczne
Poprawiono
Sprawdzone przez

10 ostatnich rozstrzygnięć[edytuj | edytuj kod]

Hasła wyróżnione jako AnM
Hasła, które nie uzyskały wyróżnienia AnM
Hasła, którym po dyskusji pozostawiono wyróżnienie AnM
Hasła, którym odebrano wyróżnienie AnM