Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
Puchar CEV siatkarek 2011/2012 – 5. sezon turnieju rozgrywanego od 2007 roku, organizowanego przez Europejską Konfederację Piłki Siatkowej (CEV ) w ramach europejskich pucharów dla żeńskich klubowych zespołów siatkarskich "starego kontynentu".
Data
Drużyna 1
Wynik
Drużyna 2
Sety
29.11.2011
Olympiakos Pireus
0:3
Urałoczka-NTM Jekaterynburg
18:25, 18:25, 11:25
08.12.2011
0:3
17:25, 10:25, 21:25
29.11.2011
İqtisadçı Baku
3:0
Dinamo Bukareszt
25:16, 25:21, 25:10
07.12.2011
3:2
30:28, 22:25, 19:25, 25:14, 15:11
29.11.2011
AEK Ateny
3:1
Vizura Belgrad
25:23, 27:29, 25:19, 25:16
06.12.2011
3:1
25:11, 25:18, 24:26, 25:21
30.11.2011
VFM Franches-Montagnes
1:3
Robur Tiboni Urbino
25:23, 19:25, 16:25, 22:25
07.12.2011
0:3
23:25, 21:25, 22:25
30.11.2011
Kralovo Pole Brno
2:3
Nova KBM Branik Maribor
25:23, 14:25, 25:18, 18:25, 9:15
07.12.2011
2:3
25:13, 25:20, 20:25, 13:25, 8:15
30.11.2011
Istres Volley-Ball
3:1
VC Stuttgart
25:22, 15:25, 25:20, 25:22
06.12.2011
1:3
18:25, 25:17, 17:25, 21:25, (7:15)
30.11.2011
Aluprof Bielsko-Biała
3:0
İller Bankası
25:13, 25:12, 25:18
07.12.2011
3:2
19:25, 25:7, 18:25, 25:23, 15:7
30.11.2011
Hapoël Névé Shaanan
0:3
Asteríx Kieldrecht
18:25, 21:25, 15:25
07.12.2011
0:3
14:25, 15:25, 12:25
30.11.2011
Askö-Linz
1:3
CS Știința Bacău
24:26, 23:25, 25:20, 14:25
07.12.2011
0:3
11:25, 18:25, 22:25
30.11.2011
Jedintsovo Brčko
0:3
Post Schwechat
12:25, 15:25, 14:25
07.12.2011
1:3
22:25, 25:23, 13:25, 21:25
30.11.2011
Raben Vilsbiburg
3:0
Chimik Jużne
25:19, 25:19, 26:24
08.12.2011
3:1
21:25, 25:18, 25:17, 25:23
01.12.2011
LP Viesti Salo
3:0
ŽOK Vukovar
25:16, 25:17, 25:21
08.12.2011
3:0
25:22, 25:12, 25:20
01.12.2011
FV Busto Arsizio
3:0
ES Le Cannet
25:19, 25:16, 25:19
06.12.2011
3:0
25:16, 25:11, 25:15
01.12.2011
Galatasaray Stambuł
3:0
Apollon Limassol
25:11, 25:14, 25:20
08.12.2011
3:0
25:15, 25:14, 25:18
01.12.2011
Neuchâtel Université
3:1
Radnički Belgrad
23:25, 25:20, 26:24, 27:25
07.12.2011
3:2
25:17, 25:21, 11:25, 19:25, 15:12
01.12.2011
ŽOK Split
1:3
Dinamo Krasnodar
25:21, 7:25, 14:25, 18:25
07.12.2011
0:3
7:25, 13:25, 11:25
Data
Drużyna 1
Wynik
Drużyna 2
Sety
10.01.2012
Robur Tiboni Urbino
3:0
Nova KBM Branik Maribor
25:17, 25:18, 25:21
18.01.2012
3:0
23:25, 26:24, 25:20, 25:18
11.01.2012
LP Viesti Salo
3:2
VC Stuttgart
28:26, 20:25, 17:25, 25:23, 15:11
17.01.2012
0:3
18:25, 18:25, 21:25, (7:15)
11.01.2012
Urałoczka-NTM Jekaterynburg
3:0
Aluprof Bielsko-Biała
25:9, 25:15, 27:25
18.01.2012
0:3
25:27, 24:26, 17:25, (8:15)
10.01.2012
FV Busto Arsizio
3:0
İqtisadçı Baku
26:24, 25:17, 27:25
17.01.2012
3:2
25:21, 20:25, 25:19, 18:25, 15:13
10.01.2012
Galatasaray Stambuł
3:0
Asteríx Kieldrecht
25:17, 25:21, 25:23
17.01.2012
2:3
25:23, 14:25, 18:25, 25:18, 11:15, (15:12)
11.01.2012
AEK Ateny
3:1
Neuchâtel Université
25:23, 23:25, 25:16, 25:19
17.01.2012
3:2
25:16, 24:26, 25:17, 22:25, 15:8
12.01.2012
Post Schwechat
3:0
CS Știința Bacău
27:25, 25:22, 25:21
18.01.2012
3:0
25:22, 25:20, 25:9
12.01.2012
Raben Vilsbiburg
1:3
Dinamo Krasnodar
25:27, 16:25, 26:24, 16:25
17.01.2012
3:2
15:25, 14:25, 25:21, 25:23, 15:13, (14:16)
Data
Drużyna 1
Wynik
Drużyna 2
Sety
01.02.2012
VC Stuttgart
0:3
Robur Tiboni Urbino
22:25, 21:25, 25:27
08.02.2012
1:3
25:23, 21:25, 14:25, 19:25
31.01.2012
Aluprof Bielsko-Biała
3:2
FV Busto Arsizio
26:24, 25:20, 19:25, 15:25, 15:7
09.02.2012
1:3
25:23, 17:25, 14:25, 19:25, (13:15)
01.02.2012
Galatasaray Stambuł
3:0
AEK Ateny
26:24, 25:14, 25:16
08.02.2012
3:0
25:10, 25:9, 25:20
01.02.2012
Dinamo Krasnodar
3:0
Post Schwechat
25:20, 25:22, 25:22
07.02.2012
3:0
25:22, 25:21, 25:23
Data
Drużyna 1
Wynik
Drużyna 2
Sety
21.02.2012
Galatasaray Stambuł
3:0
Crvena Zvezda Belgrad
25:14, 25:19, 25:16
01.03.2012
3:0
25:20, 25:18, 25:20
21.02.2012
Tomis Konstanca
3:2
Dinamo Krasnodar
25:23, 24:26, 25:21, 22:25, 15:13
01.03.2012
3:1
25:23, 25:18, 19:25, 25:22
22.02.2012
Robur Tiboni Urbino
3:1
ASPTT Mulhouse
25:18, 25:20, 18:25, 28:26
28.02.2012
3:0
25:20, 25:23, 25:20
23.02.2012
FV Busto Arsizio
3:2
Schweriner SC
23:25, 25:16, 25:11, 22:25, 15:7
28.02.2012
3:1
25:20, 25:22, 23:25, 25:20
Data
Drużyna 1
Wynik
Drużyna 2
Sety
14.03.2012
Tomis Konstanca
3:0
Galatasaray Stambuł
25:23, 25:23, 25:21
18.03.2012
0:3
23:25, 18:25, 19:25, (11:15)
13.03.2012
FV Busto Arsizio
3:1
Robur Tiboni Urbino
20:25, 25:21, 25:21, 25:14
17.03.2012
3:0
25:19, 28:26, 25:20
Data
Drużyna 1
Wynik
Drużyna 2
Sety
27.03.2012
Galatasaray Stambuł
3:1
FV Busto Arsizio
25:16, 22:25, 25:23, 25:22
31.03.2012
1:3
19:25, 13:25, 25:23, 23:25, (9:15)